Ekonomi Bakanı Zeybekci, Aydın’a geliyor

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ), 2. Uluslararası Darbe Sempozyumu’na ev sahipliği yapacak. 28 Mayıs’taki sempozyuma Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci katılacak.

25 Mayıs 2018 - 15:50 0
reklam

Merve Danışman/Manşet Aydın-Efeler Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ)’de, Uluslararası Darbe Sempozyumu düzenlenecek. Atatürk Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek sempozyumun açılış törenine Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ile Filistin Ankara Büyükelçisi Faed Mustafa katılacak.
Gazeteci Zeynep Bayramoğlu’nun moderatörlüğünde devam edecek sempozyumun 2. oturumunda AK Parti Manisa Milletvekili ve Meclis Darbeleri Araştırma Komisyonu Başkanı Doç. Dr. Selçuk Özdağ, AK Parti İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık ve Gazeteci-Yazar Sadık Albayrak, 27 Mayıs darbesi ve Adnan Menderes üzerine konuşacak.

FİLİSTİN SORUNU DA MASAYA YATIRILACAK

Uluslararası Darbe Sempozyumu’nda, İsrail’in Filistin’e yönelik işgal girişimi de masaya yatırılacak. İnsamer Başkanı Dr. Ahmet Emin Dağ’ın moderatörlüğünde gerçekleşecek oturumda Filistin Devleti Kudüs İşleri Bakanı ve Siyasi Ateşesi Said Dawoud, Hamas Eski Sözcüsü Sami Ebu Zubri Anka, Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Çelik ile Yeni Akit Yazarı Abdurrahman Dilipak konuşacak.

Sempozyumda ayrıca darbelerin ekonomi üzerindeki etkileri, Orta Doğu’nun geleceği ve Türkiye’nin rolü üzerine bilgiler verilecek.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort