Emekliler’den Başkan Alıcık’a teşekkür

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Çanakkale’ye gezi düzenleyen Türkiye Emekliler Derneği Nazilli Şubesi üyelerine ulaşım desteği sağladı.

29 Mayıs 2018 - 12:34 0
reklam

Mehmet Çalık / Manşet Aydın- NAZİLLİ-  Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a desteklerinden dolayı teşekkür eden Türkiye Emekliler Derneği (TUED) Nazilli Şube Başkanı Faruk Baştepe, “Başkanımız yapmış olduğu hizmetlerle yalnızca bizim değil tüm Aydın’ın takdirini kazanıyor” diye konuştu.
TUED Başkanı Baştepe sözlerini şu şekilde tamamladı: “Başkanımız derneğimizi ziyarete geldiğinde Çanakkale gezimiz için destek talebinde bulunmuştuk. Başkanımız da bizi ve üyelerimizi kırmadı. Göreve geldiği günden bu yana Nazillimizin yalnızca emekli şehri değil, çalışmak ve okumak için de Türkiye’nin en güzel memleketlerinden biri olduğunu kanıtladı. Başkanımız yapmış olduğu hizmetlerle yalnızca bizim değil tüm Aydın’ın takdirini kazanıyor.”

KÜLTÜREL FAALİYETLERE DESTEK SÜRECEK
Kültürel faaliyetlerin artırılması ve geliştirilmesi için çalıştıklarını ifade eden Başkan Alıcık, “Şimdiye kadar onlarca dernek, okul ve mahallemize düzenlemiş oldukları geziler için ulaşım desteği sağladık. Nazilli Belediyesi olarak ilçemizde birçok kültürel ve sosyal faaliyete imza attık. Fakat bunların yanında ecdadımızın büyük fedakarlıklarla kazandığı bu toprakların gidip yerinde görülmesi gerekiyor. Çanakkale’de bu şehirlerden biri” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort