En acı hatıra!

Aydın’ın Karpuzlu İlçesi’ne bağlı Tekeler Mahallesi’nde yaşayan kanser hastası 25 yaşındaki Erbil Teker, öleceğini hissederek çocukları ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Kısa süre sonra hayatını kaybeden genç annenin ölümü çevre halkını yasa boğdu. En büyüğü 5, en küçüğü 17 aylık üç çocuğu ile çektirdiği hatıra fotoğrafı genç annenin geride bıraktığı en acı anı oldu.

reklam
23 Eylül 2016 0
reklam

BİR ANNENİN EN ACI HATIRASI ÖLECEĞİNİ ANLAYAN 25 YAŞINDAKİ ANNE 3 ÇOCUĞU İLE HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRMİŞ

Aydın’ın Karpuzlu ilçesinde ilik kanseri hastası olan 25 yaşındaki 3 çocuk annesi Erbil Teker hayatını kaybetti. Genç yaşta eşini kaybeden Şerif Teker ise son zamanlarda bölgelerinde kanser vakalarının arttığını belirterek “Eskiden bu hastalığı bilmezdik. Artık genç yaşta insanlarımız kanser nedeniyle ölmeye başladı. Ben 3 çocuğumla birlikte yalnız kaldım. Başka ocaklar sönmeden yetkililerin bu hastalığa sebebiyet veren nedenleri ortadan kaldırmalarını istiyoruz” ifadelerini kullandı.

BİR ANNENİN EN ACI HATIRASI ÖLECEĞİNİ ANLAYAN 25 YAŞINDAKİ ANNE 3 ÇOCUĞU İLE HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRMİŞ

Karpuzlu Tekeler Mahallesi’nde yaşayan Erbil Teker yaklaşık 6 yıl önce Şerif Teker ile evlendi. Evliliklerinden 5 yıl önce Esma, 3 yıl önce Esra ve 17 ay önce de Yiğit Efe isminde 3 çocukları olan Teker Ailesi mutlu bir hayat sürerken, en küçük çocuklarına 1 aylıkken rahatsızlanan anne Erbil Teker’e ilik kanseri teşhisi konuldu. Yaklaşık 15-16 ay önce ilik kanseri olduğu öğrenen genç anne 16 ay boyunca hastanelerde derdine derman aradı. Her geçen gün durumu kötüye giden Anne Erbil Teker, hayatının sonlarına geldiğini fark edince fırsat bulduğu her anı çocukları ile geçirmeye başladı. Hastane koridorunda durumunun iyice kötüleştiğini fark eden Erbil Teker sanki her şeyi biliyormuşçasına çocuklarını kucağına alıp hatıra fotoğrafı çektirdi. Genç kadının ölümünden kısa bir süre önce çocukları ile çektirdiği fotoğraf ise kendisinden geriye kalan en acı hatıra oldu.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam