Engelli sporcular gelişim kampını tamamladı

Efeler 2’nci Gelişim Kampı kapanış töreni Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan’ın katılımı ile gerçekleşti. Başkan Özakcan, “Engeller yaşamın ritmini yakalamaya engel değildir.” dedi.

10 Ağustos 2018 - 15:50 0
reklam

Kudret CAN / Manşet Aydın- EFELER- Efeler 2’nci Gelişim Kampı kapanış töreni Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşti. Törene, Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan, Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Ari Ümit Uztürk, Aydınspor 1923 Başkanı Hüsamettin Artan, Aydın Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Hasip Arıkan, Aydın Engelliler Spor Kulübü Başkanı Mehmet Güler ve sporcular katıldı.
Kapanış töreninde kampa katılan 20 sporcuya başarı belgesini Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan takdim etti.
Sosyal belediyecilik anlayışı ile engelleri kaldırmayı kendilerine görev edindiklerini söyleyen Özakcan, “Engeller yaşamın ritmini yakalamaya engel değildir. Biz de engelleri kaldırarak toplumcu sosyal belediyecilik anlayışıyla dünden bugüne siz değerli sporcularımız ve tüm engelli arkadaşlarımızla birlikte olduk. Engelleri olmayan yurttaşlarımız gibi sosyal yaşamın içinde sportif faaliyetler içinde var olmalarını, yaşamlarını sürdürmelerini sağladık. Efeler Belediyesi olarak bütün imkan ve gücümüzü kullanarak her zaman sizlerle gönül birliği içinde olduk.“ dedi.
EFELER MARKA OLACAK
Sporda engelli branşları konusunda Aydın’ı ve Efeler İlçesini marka haline getirmeye çalıştıklarını belirten Aydın Engelliler Spor Kulübü Başkanı Mehmet Güler ise destekleri nedeniyle Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan başta olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür etti.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-