Engelliler baharı kutladı

Kuşadası Engelliler Koruma Derneği ve Adnan Menderes Üniversitesi Davutlar Meslek Yüksek Okulu’nun katkılarıyla düzenlenen 7’inci Geleneksel Engelliler Bahar Şenliği, Erdoğan Öven Engelliler Köyü’nde gerçekleşti.

reklam
29 Mayıs 2016 0
reklam

Kuşadası’nda Erdoğan Öven Engelliler Köyü’nde düzenlenen 7. Geleneksel Engelliler Bahar Şenliği’nde engelliler doyasıya eğlendi. Şenliğe Aydın Vali Yardımcısı Mustafa Ayhan, Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy, Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı ile eşi Nil Kayalı, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

6

Kuşadası Engellileri Koruma Derneği tarafından Kuşadası Belediyesi ve Adnan Menderes Üniversitesi Davutlar Meslek Yüksek Okulu’nun katkılarıyla düzenlenen 7’inci Geleneksel Engelliler Bahar Şenliği, Erdoğan Öven Engelliler Köyü’nde yapıldı. Farklı ve eğlenceli etkinliklerin düzenlendiği şenlikte engelliler gönüllerince eğlendi. Etkinlikte konuşan Kuşadası Engellileri Koruma Derneği Başkanı Canan Güler, “Çocuklarımız bu eğitim kurumunda bizlerden gördükleri ilgiyle çok mutlular. Köyümüze 21 yıldır destek veren tüm hayırseverlere minnettarız. Bu yıl kurumumuza gelecek destekle köyümüze bir spor salonu yaptırmayı hedefliyoruz. Şenliğimizi organize etmemizi sağlayan Kuşadası Belediyesi ve Adnan Menderes Üniversitesi Davutlar Meslek Yüksek Okulu yönetimine çok teşekkür ederim” dedi.

3

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam