Engelliler İsmoş’la coştu

Nazilli’de 3 Aralık Engelliler Günü, kutlandı. Nazilli Belediyesi Nikah salonunda gerçekleştirilen kutlamada engelliler, Ege’nin divası olarak bilinen İsmoş’la coştu.

03 Aralık 2018 - 09:54 0
reklam
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın-NAZİLLİ- Nazilli Bedensel Engelliler Derneği (NBED), 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Nazilli Belediyesi Nikah Salonu’nda eğlence düzenledi. Eğlenceye NBED Başkanı Alparslan Çoban, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, İYİ Parti İlçe Teşkilatı ve dernek üyeleri katıldı.

Engellilerin her zaman yanında olacaklarını ifade eden Alparslan Çoban, “Bizler yarının engelli adayları olarak engelli arkadaşlarımızla el ele verip tüm zorlukları aşmayı hedefliyoruz. Amacımız, engelli arkadaşlarımızı hatırlayıp onların yanında olmak. Uzuv kayıpları hayata engel değildir. Her şeyin daha güzel olması için birlik beraberlik içinde çalışıyoruz” dedi.
Konuşmanın ardından Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a derneğe vermiş olduğu destek nedeniyle plaket verildi, derneğe tekerlekli sandalye bağışlayan iş adamlarına teşekkür edildi.
Ege’nin divası olarak bilinen İsmoş, törenin ardından sahne aldı. İsmoş, söylediği şarkılarla engelli vatandaşlara müzik ziyafeti çekti.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam