Erdem “Sohbetlerine gidiyordu”

Kardeşinin gözaltına alınmasının ardından bir açıklama yapan AK Parti Aydın milletvekili Mehmet Erdem, Türk adaletine güvendiklerini kaydetti.

reklam
27 Temmuz 2016 0
reklam

123

Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ve Paralel Devlet Yapılanması (PDY) soruşturması kapsamında gözaltına alınan kardeşi Ömer Erdem’in bir zamanlar cemaatle ilişkisi olduğunu kabul eden AK Parti Aydın milletvekili Mehmet Erdem, Türk adaletine güvendiklerini belirterek, “kardeşim Ömer, dindar birisi olarak bunların sohbetlerine gidiyordu” dedi.

Kardeşine güvendiklerinin altını çizen Aydın milletvekili Mehmet Erdem, “Kardeşim Ömer, dindar birisi olarak bunların sohbetlerine gidiyordu. 17-25 Aralık ihanetinden sonra bunları en ağır şekilde eleştirdi ve bunlardan ayrıldı. Bundan sonra hiçbir ilişkisi yok. Hiçbir tereddüt ve endişemiz söz konusu değil. 17-25 Aralık sürecinden sonra da sosyal medyada da en büyük eleştirileri yaptı. Ciddi tepkilerle de karşılaştı. Şu andaki süreci anlayışla karşılıyoruz. Bir aksi iddia edilene kadar suçsuzdur. Türk adaletine güveniyoruz. Allah iftiradan korusun” diyerek sözlerini tamamladı.

(haberaydın)
reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam