Erdem’den Çerçioğlu’na jet yanıt

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun su ücretlerinde indirime gitmek yerine, ‘yasa değişsin, bedava yapalım’ sözlerine AK Parti önceki dönem milletvekili Mehmet Erdem yanıt verdi. Erdem, “Siyaset ciddi iştir ve ciddiyet ister. Bu tam anlamıyla topu taca atıp işi sulandırmaktır!” dedi.

07 Temmuz 2018 - 15:56 0
reklam

Naci Eriş / Manşet Aydın- EFELER- Aydınlıların su ücretlerinin fazla olması ile ilgili şikayetlerini bugüne kadar duymazdan gelen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, su ücretlerini indirmek yerine topu hükümete atarken, Çerçioğlu’na jet hızıyla yanıt geldi.
“Siyaset ciddi iştir ve ciddiyet ister” diyen AK Parti önceki dönem Milletvekili Mehmet Erdem, Çerçioğlu’nun işi sulandırdığını söyledi. Erdem’in açıklamaları şöyle:
“Siyaset ciddi iştir ve ciddiyet ister.
Sayın Özlem Çerçioğlu gibi ciddi bir siyasetçiye böyle bir çağrı yakışmamıştır. Bu tam anlamıyla topu taca atıp işi sulandırmaktır! Sayın Özlem Çerçioğlu’na yakışan ve Aydın’lı hemşehrilerimizin kendisinden beklediği Aydın BŞB’nin 2019 Bütçesi hazırlanırken su ücret tariflerinde indirime gitmesidir. 2018 yılında İstanbul, Balıkesir, Denizli ve birçok ilimizde su ücretleri düşürüldü.”

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort