Erdoğan-Akşener Aydın’da karşı karşıya gelecek

Aydın’a geleceği açıklanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la aynı tarihte, Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener de Aydın’da olacak. Akşener’in mitinginin İstasyon Meydanı’nda yapılması için gerekli izinlerin önceden alındığı öğrenildi. Erdoğan’ın mitinginin ise nerede yapılacağı henüz bilinmiyor. İki liderin aynı gün Aydın’da olmasının, alışılmadık bir yoğunluğu beraberinde getireceği tahmin ediliyor.

23 Mayıs 2018 - 12:06 0
reklam

Naci Eriş / Manşet Aydın- EFELER- Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim mitingleri kapsamında 27 Mayıs Pazar günü Aydın’da olacağı açıklandı. Anadolu Ajansı’nın haberine göre, mitinglerine 26 Mayıs’ta Erzurum’da başlayacak olan Erdoğan, 27 Mayıs Pazar günü Aydın’a gelecek. Erdoğan Aydın’dan Balıkesir’e geçecek.

Erdoğan’ın Aydın mitingini öğle saatlerinde gerçekleştirmesi bekleniyor. Ancak Cumhurbaşkanının programı ile ilgili kesin bilgiler henüz açıklanmadı. Bu nedenle mitingin hangi saatte ve nerede yapılacağı bilinmiyor.

Cumhurbaşkanı adayı ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de 27 Mayıs Pazar günü Aydın’da olacak. Akşener’in İstasyon Meydanı’nda saat 14.00’da miting yapmak için gerekli müracaatları yaptığı ve önceden izin aldığı öğrenildi.

İki liderin aynı gün gelmesi beklenen Aydın’da sıra dışı bir yoğunluk bekleniyor. Kentte herhangi bir sorun yaşanmaması için önlemlerin alınması planlanıyor.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort