Erdoğan’dan CHP’ye Sert Sözler

Kırşehir’deki Ahilik kutlamalarına katılan ve Onur Ödülü takdim edilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP’lilere sert konuştu. Erdoğan, “Bunlarda ahlak diye bir şey yok. Çünkü bunlar haysiyet celladıdır, bunlar kan emicidir.” dedi.

reklam
27 Mayıs 2016 0
reklam
reklam

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ahilik Haftası kutlama programında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, gündeme ilişkin konulara değindiği konuşmasında CHP Grubu’nda kendisine yönelik sloganlara da sert tepki gösterdi. Toplantıda CHP’lilerin kendisine yönelik sarfettiği ağır sözleri eleştiren Erdoğan,

1596966

“Bunlar Meclis’te Cumhurbaşkanı’na milletvekillerine küfredecek kadar alçaldılar. Bunlarda ahlak diye bir şey yok, haysiyet diye bir şey yok. Çünkü bunlar haysiyet celladıdır, bunlar kan emicidir. Kalkıp meclisin şanına uymayacak şekilde cumhurbaşkanına ve iktidar partisi mensuplarına küfredecek kadar alçalanlara ben artık bir şey demiyorum. Bunlar parlamentonun içinde siyasi terör estiriyorlar. Biz dürüstlüğün savunucuyuz. Bu 168 fezleke illa suç teşkil ediyor diye bir şey yok. Ama bunların içinde bagajlarında silah taşıyanlarda var, görevi kötüye kullananlarda var. Yargı bunlarla ilgili fezlekeleri parlamentoya gönderdiler. Er yada geç bunlar yine yargılanacaktı. Ama bunun yollar yıla beklemeye gerek yok. Millet “bunlara parlamentoda maaş ödenmesine tahammül edemiyoruz” Dedi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam