“Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı yapacağız”

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “Ülkemizin bekası ve aydınlık geleceği için tüm vatandaşlarımızın Cumhur İttifakı’na destek vermelerini istiyorum” dedi.

21 Mayıs 2018 - 12:22 0
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın-NAZİLLİ- AK Parti Nazilli İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen iftar programına katılan MHP’li Belediye Başkanı Alıcık, programın ardından davetlilerle bir araya gelerek sohbet etti.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Ramazan ayının birlik ve beraberlik içerisinde idrak edilmesi gerektiğini vurgulayarak “Ortak değerlerimizde bir araya geldik” dedi.
24 Haziran’da yapılacak seçimlerde Cumhur İttifakı’nın gerekli desteği alacağına inandığını dile getiren Alıcık, “Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin talimatıyla inşallah el birliğiyle Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı yapacağız” diye konuştu.

Göreve geldiği günden bu yana yoğun bir şekilde çalıştıklarını ifade eden Alıcık, “MHP camiası olarak Nazillimiz için durmadan çalıştık. Bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Ülkemizin bekası ve aydınlık geleceği için inandığımız yolda hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Bu anlamda tüm vatandaşlarımızdan Cumhur İttifakı’na destek vermelerini istiyorum” sözlerini kaydetti.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort