Erim Alıcık’a sert çıktı

Dallıca kavşağında yapılan ışıklandırma sistemi çalışmaları AK Parti Milletvekili Kuvvet Erim ile Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık hizmet çekişmesine neden oldu. Erim, talimatıyla çalışmaları hızlandırdığını belirterek Alıcık’a “9 senedir neredeymiş” diyerek sitem etti.

03 Temmuz 2018 - 14:17 0
reklam

Mustafa ÇELİK/Manşet Aydın-NAZİLLİ- Nazilli Bağlı Dallıca Mahallesi Aydın-Denizli Karayolu’nda bulunan trafik yoğunluğunun fazla olduğu kavşakta yapılan ışıklandırma sistemi çalışmaları, AK Parti Milletvekili Kuvvet Erim ile Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık arasında çekişmeye neden oldu. Aralık ayında bölgede çalışma başlatılacağını basın mensuplarıyla paylaşan Alıcık, Nazilli Belediyesi’nden servis edilen haberde sorunun kendi girişimleriyle çözüldüğünü öne sürdü. Bunun üzerine açıklamalarda bulunan AK Parti Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, Nazilli Belediyesi’nin girişimlerinin olduğunu ancak çalışmaların hızlanması için talimat verdiğini söyledi.

“SÜRECİ HIZLANDIRDIM”

Seçim çalışmaları kapsamında Dallıca ziyaretimde vatandaşlar bana ışıklandırma sıkıntılarının olduğunu söyledi. Bende Karayolları Bölge Müdürü’nü arayarak kavşağın durumu hakkında bilgi aldım. Yılbaşına doğru yapılacağını söyledi. Kavşağın hayati öneme sahip olduğunu ve bir an önce yapılması gerektiğini söyledim. Daha sonra olayın takipçisi oldum. Daha sonra Trafik Bölge Müdürü ile görüştüm ve çalışmaları hızlandırdım” ifadelerini kullandı.

“9 SENEDİR NEREDEYMİŞ?”

Nazilli Belediyesi’nin çalışmayı yapmadığına dikkat çeken Kuvvet Erim, “Haluk Alıcık, 9 seneden bu yana neredeymiş? Yeni mi belediye başkanı oldu. Ben yaptım oldu diyecek değilim ama ben bu işin önemli olduğunu belirttim. Belediye başkanı olduğun gün temel ihtiyaçları belirlersin arkasından yaparsın. Bu işler aklına geldikçe yapılmaz. Ben orada o eksikliği gördüm ve talimatı verdim” diye konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort