Eşin, kapı kapı gezecek!

AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Rıdvan Eşin, seçim çalışmalarını Kuşadası’nda yürüttü. Vatandaşlarla tek tek görüşen Rıdvan Eşin “her şey ak bir Aydın için’ dedi.

02 Aralık 2018 - 17:18 0
reklam
reklam

AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Rıdvan Eşin, çalışmalarını sürdürüyor. Kuşadası’nda vatandaşlarla görüşen Rıdvan Eşin, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde milletimize hizmet etmek için sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız.

AK Parti’nin neferleri olarak kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve teşkilatlarımız ile milletimize hizmet edebilmek için var gücümüz Maltepe escort ile çalışıyoruz. Bu kutlu yolculukta hep birlikteyiz. Tek hedefimiz var o da Aydın’ı ak hizmetlerle tanıştırmak. Her şey AK Aydın için’ dedi.

Rıdvan Eşin, Kuşadası’nda ilçe teşkilatının yanı sıra ilçe kadın kolları ve gençlik kollarını ziyaret edip partililerle de bir araya geldi. Tüm aday adaylarına başarılar dileyen Eşin, seçim sürecinde AK Parti’nin hedeflerini kapı kapı gezerek anlatacaklarını belirtti. (HABER MERKEZİ)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam