Eski başkan serbest bırakıldı

Didim Toplum Destekli Huzur ve Güvenliği Güçlendirme Destekleme Kalkındırma Yaşatma Derneği’nin, ‘Nüfuz ticareti’ gerekçesiyle gözaltına alınan eski başkanı Olcay Tiryaki adli kontrol şartı olmadan serbest kaldı.

12 Haziran 2019 - 19:01 0
reklam

Didim’de İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince devlet ileri gelenleri ile samimi olduğu izlenimi vererek ‘Nüfuz ticareti” yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan Didim Toplum Destekli Huzur ve Güvenliği Güçlendirme Destekleme Kalkındırma Yaşatma Derneği’nin eski Başkanı Olcay Tiryaki serbest bırakıldı. Tiryaki, “Adli kontrol şartı olmaksızın serbest kaldım. Yaşananların AK Parti’ye ve milletvekillerimize mal edilmesi beni son derece üzmüştür” dedi.

RESMİ GÖREVİM YOKTUR

Adliyedeki işlemlerinin ardından serbest kalan Tiryaki sosyal medyadan şu açıklamayı yaptı: “Nüfuz ticareti suçundan dolayı gözaltı olayı yaşadım. Tutuklamaya sevk edilmeden adli kontrol şartı bile olmadan serbest kaldım. Benim şahsımla ilgili olan bu durumun AK Partimize ve milletvekillerimize mal edilmesi beni son derece üzmüştür. Benim AK Partimiz’de asla resmi bir görevim olmamıştır, bir makamım mevkiim yoktur.” HABER MERKEZİ

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-