Esra’yı da Koruyamadık!

Balıkesir’in Edremit İlçesi’nde eski koca dehşeti yaşandı. Hakkında koruma kararı olan Esra Gövem, eski eşi tarafından bıçak darbeleriyle öldürüldü. Cinayet zanlısı adam, olay yerinden firar etti.

reklam
29 Mayıs 2016 0
reklam
reklam

Boşandıktan sonra Edremit’in Camivasat Mahallesi’nde ailesiyle beraber oturmaya başlayan 24 yaşındaki Esra Gövem, kadına şiddetin son kurbanı oldu. Esra, her pazar olduğu gibi bugünde ayrıldığı eşine çocuğunu vermek üzere apartmanlarının önüne çıktı. Çocuğunu alan 25 yaşındaki T.Y., eski eşiyle tartışmaya başladı. Çığlık sesini duyarak cama çıkan alt kattaki komşusu, genç kadını hareketsiz olarak yatarken gördü ve 112 Acil Servis ekiplerine haber verdi.

1665619

Bu sırada kardeşini yerde yatarken gören Gökhan Gövem, yan tarafta bulunan ekmek fırınına ait araçla Gövem’i Edremit Devlet Hastanesi’ne götürdü. Genç Esra, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Hakkında koruma kararı olduğu iddia edilen Esra Gövem’in cinayet zanlısı T.Y. olay yerinden kaçarken, zanlının yakalanması için çalışma başlatıldı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam