Ev ve aracını da kurşunlamışlar!

Geçtiğimiz günlerde işyeri kurşunlanan iş adamı ve belediye meclis üyesi Vahit Aysan’ın ev ve aracının da hedef alındığı ortaya çıktı. Kamuoyundan gizlenen bu olay karşısında güvenlik güçlerinin soruşturmayı derinleştirdiği öğrenildi.

reklam
28 Eylül 2016 0
reklam

123

Nazilli’nin tanınmış işadamlarından belediye meclis üyesi Vahit Aysan’ın Altıntaş Mahallesi Kıbrıs Caddesi üzerinde bulunan beyaz eşya mağazasının kurşunlanmasının şoku henüz atlatılmamışken, olayla ilgili şok bir ayrıntı ortaya çıktı.
İddiaya göre, önceki gün kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce iş yeri kurşunlanan Vahit Aysan’ın, aynı saatlerde evi ve park halindeki arabasının da hedef alındığı öğrenildi.
İlçede şok etkisi yaratan gelişme üzerine olay yerine sevk edilen emniyet güçlerinin çevrede geniş güvenlik önlemi aldığı bilgisine ulaşıldı.
Görgü şahitlerinin aktardığına göre, Vahit Aysan’ın ev ve arabasına isabet eden kurşun izlerini inceleyen polis, soruşturmayı derinleştirdi.
Hatırlanacağı gibi, geçtiğimiz pazartesi günü sabah saatlerinde Vahit Aysan’a ait işyerine düzenlenen silahlı saldırıda çok sayıda mermi cama isabet etmiş, mağazanın kapalı olması nedeniyle şans eseri can kaybı yaşanmamıştı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam