Eve giren yılan korkuttu

Nazilli’de hava sıcaklıklarının artmasıyla birlikte ortaya çıkan zehirli yılanlar panik yarattı.  Ketendere ve Dallıca mahallesinde görülen 2 zehirli yılan yakalanarak doğal ortama bırakıldı.

12 Haziran 2019 - 13:00 0
reklam

Emre SARITEKNECİ / Manşet Aydın-NAZİLLİ- Nazilli’de son günlerde zehirli yılan paniği yaşanıyor. Bunun son örnekleri Ketendere ve Dallıca mahallelerinden geldi.

Ketendere mahallesinde yaşayan Adem Eroğlu, dev bir yılanın eve girdiğin görünce büyük korku yaşadı. Yılanın saldırgan tavırlar sergilediğini iddia eden Eroğlu, yaklaşık 2 metre uzunluğundaki yılanı eline geçirdiği bir tahtayla evinden çıkardı. İlk defa bu büyüklükte bir yılanla karşılaştığını söyleyen Eroğlu “Eve girdiğimde yılanla karşı karşıya geldim, üzerime doğru hareket edince büyük endişeye kapıldım. Daha sonra sakinleşerek doğal ortamına dönmesini sağladım” dedi.

Bir diğer olay ise Dallıca mahallesinde yaşandı. 41 yaşındaki öğretmen Serkan Eker, müstakil evinin bahçesindeki çilek kasasında zehirli olduğu tahmin edilen bir yılan gördü. Hayatında ilk defa yılanla karşılaştığın söyleyen Eker, yılanın kasanın içinden çıkmasını beklerken o anları cep telefonu kamerası ile kaydetti. Eker, “Hayatımda ilk defa bir yılan gördüm. Büyük korku yaşadım ancak doğal ortama bırakmayı tercih ettim” dedi.

Manşet Aydın – Nazilli’de hava sıcaklıklarının artmasıyla…

Nazilli’de hava sıcaklıklarının artmasıyla birlikte ortaya çıkan zehirli yılanlar panik yarattı. Dallıca mahallesinde görülen zehirli yılan yakalanarak…

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-