Faturanı göster Çerçioğlu!

CHP’li Özlem Çerçioğlu’nun seçim çalışmalarında belediyenin otobüslerini kullanması vatandaşların gözünden kaçmadı. Vatandaslar, Çerçioğlu’nun belediyenin otobüslerini seçim çalışmalarında kullanması için kesmesi gereken faturaları görmek istedi.

14 Mart 2019 - 17:22 0
reklam

Kıymet Sarıyıldız / Manşet Aydın-EFELER- Efeler Belediye Başkanı ve DP adayı Mesut Özakcan’ı ‘belediye araçlarını kullanmakla suçlayıp karalama kampanyası başlatan’ CHP’lilerin, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun belediyeye ait araçları kullanmasına ne tepki vereceği merak konusu oldu.

VATANDAŞTAN KAÇMADI
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Adayı CHP’li Özlem Çerçioğlu’nun seçim çalışmaları kapsamında Koçarlı’da yapacağı koyun dağıtma projesi için belediyenin otobüslerini kullanması vatandaşların gözünden kaçmadı.

MAKBUZLARI GÖSTER ÇERÇİOĞLU
CHP’liler tarafından “Belediye araçlarını kullanmakla suçlanarak” hakkında karalama kampanyası başlatılan Efeler Belediye Başkanı ve DP adayı Mesut Özakcan’ı örnek gösteren vatandaşlar, “Başkan Özakcan, CHP’lilerce hakkında çıkarılan karalama kampanyasına en güzel cevabı belediye araçlarını kiralama makbuzlarını kamuoyu ile paylaşarak verdi. Şimdi biz de Çerçioğlu’ndan ayni duyarlılığı gösterip makbuzlarını paylaşmasını istiyoruz” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-