“Felsefeye gerek yok, kaybettik”

Nazilli Belediyespor Teknik Direktörü Ahmet Kazım Ertem, Esat Ergüler Tesisleri’nde basın toplantısı düzenledi. Deplasmanda kaybedilen Kocaeli Birlik maçıyla ilgili açıklama yapan Ertem, “Felsefeye gerek yok, çok ucuz goller yedik, kaybettik” diye konuştu.

reklam
07 Aralık 2016 0
reklam

Yağmur Aşık/ Aydın Haber Ajansı/ NAZİLLİ- Nazilli Belediyespor Teknik Direktörü Ahmet Kazım Ertem, Esat Ergüler Tesisleri’nde düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

img_1116
Kocaeli Birlik maçında aldıkları mağlubiyetten dolayı toplantıya oldukça moralsiz katılan Ertem, iç vuruşlarda ve final paslarında eksikliklerin çok fazla olduğunu ifade etti. Kaybedilen Kocaeli Birlik maçıyla ilgili konuşan Ertem, “Oyunun kontrolü tamamen bizdeydi. 42. dakikada atağa çıkarken kaptırdığımız top ve defansımızın dengesiz yakalanması gol yememize neden oldu. Felsefeye gerek yok, çok ucuz bir gol yedik, kaybettik” dedi.
img_1118
“TAKVİYELER KATKI SAĞLAYACAK”
8. haftaya kadar oynanan ve sonrasındaki maçları göz önünde bulundurarak devre sonunda 20-25 puan alma hedefinde olduklarını söyleyen Ertem, “Önümüzde iki maç daha var. Altı puan alırsak 2. Devre itibariyle Play- Off hedefi koyarız. Böylece puanımız 23 olur. Hedefe giderken de bir takım değişimler ve takviyeler olmalı. Ara transfer döneminde kesinlikle takviye yapılmalı. Takviyeler hem bize katkı sağlayacak hem de bildiğimiz oyunculardan seçilmiş olmalı. Devre arası transferde hiç kimse iyi oyuncusunu vermek istemez bu yüzden çok zordur” açıklamalarında bulundu.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam