Fenerbahçeli nişanlılar evlendi!

Yenipazar esnaflarından olan Rüya Çiçekçilik’in sahibi Kenan ve Şenay ALGÜR’ün oğulları Hakan, Osman-Firdevs İNCEKARA’nın kızları Ebru ile görkemli bir şekilde nikah kıydı.

reklam
23 Temmuz 2016 0
reklam

123

19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü’nde saat tam 19.07’de Yenipazar Aşağı Dip Gölü’nde sevdikleriyle beraber nikah töreni gerçekleştiren Fenerbahçeli nişanlılar, nikah sonrası futbol topu şeklinde olan sarı-lacivertli pasta kesti. Nikah töreninde yaklaşık 100 kişi vardı.
SARI LACİVERTLİLER CANLI MÜZİKLE ÇOŞTU
Orkun TAKURÇAL ve Egemen ECE yaptıkları canlı müzik ile konukları neşelendirdi. Orkun, gitarıyla konukları hayrana bırakırken, Egemen ise kemanıyla büyük alkışlar aldı.
NİKAH CÜZDANINI İSE ESKİ BAŞKAN TAKDİM ETTİ
İmzaları attıktan sonra nikah memuru Yenipazar eski belediye başkanı olan M.Yüsran ERDEN’i çağırdı ve nikah cüzdanının kendisinin takdim etmesini istedi. Erden, bu isteği geri çevirmedi ve nikah cüzdanını gelin Ebru’ya uzattı.

1234
HER ŞEY HER YER SARI LACİVERT
Koyu Fenerbahçeli olan nişanlılar, Yenipazar Aşağı Dip Gölü’nü sarı-lacivert ile tasarım yaptı. İmza attıkları kalem dahi sarı-lacivertti. Damat Hakan ve nişanlısı Fenerbahçe formasıyla gelince alkış fırtınası oluştu.

DÜĞÜN 23.07.2016’da
Düğünlerini bu hafta sonu yapacak olan çift; nikahını, evlenme teklifi edilen yerde kıydı. Yenipazar Havuz’da düğünleri olacak çiftin davetiyesi de yine Fenerbahçeli.


12345

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam