Festivalde muhteşem gece

Nazilli Belediyesi Kültür Edebiyat Festivalin’nin 7. gününde Deniz Gökçe ve Hüseyin Gümüş, sahne aldı.

30 Mart 2018 - 21:39 0
reklam
reklam

Mustafa Çelik/Manşet Aydın-Nazilli Nazilli Belediyesi tarafından 9. Düzenlenen Kültür Edibiyat Fesitivali’nde muhteşem akşamlar yaşanmaya devam ediyor. Mehmet Yüzügüler Belediye Tiyatro Salonunda düzenlenen etkinliklere çeşitli sanatçılar, yazarlar ve şairler katılıyor. Dün düzenlenen konferansta Deniz Gökçe, ekonomiden spora çeşitli konularda yaptığı konuşmayla dinleyenleri kendine hayran bıraktı. Gökçe vatandaşlardan gelen sorulara verdiği cevaplarla ilgi odağı oldu.
Deniz Gökçe’nin ardından sahneye davet edilen konuk şair Hüseyin Gümüş, festival için yazdığı “Bir Güzellik Destanı Nazilli” ve Ege’ye özel kaleme aldığı şiirleriyle geceye ayrı bir renk kattı.
Nazilli Belediyesine festival için teşekkür eden şair Gümüş, “Ben bir Nazilli hayranıyım. Ege’nin güzide yerleşim yerlerinden biri olan şiirimde de belirttiğim gibi caddeleri portakal kokan güzellikler abidesi bir şehirdir Nazilli. Bu şehre şiir yazmak bir onurdur. Bu tür festivallerin bölgemizde dahada artması gerekir. Bu duygular ışığında belediyemize ve Kültür Müdürü Fatih Demir’e teşekkür ediyorum” dedi.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam