FETÖ’CÜ KANTER’DEN SOFUOĞLU’NA TEHDİT

Hakan şükür ile milli motosikletçi Kenan sofuoğlu arasında sosyal medyada başlayan karşılıklı söz düellosuna basketbolcu Enes Kanter’de katıldı. kanter, Başarısızlıkla sonuçlanan darbe girişiminden sonra Fethullah Gülen’e yakınlığı ile bilinen Hakan Şükür’e “sakın Sakarya’ya gelme. Halk seni linç eder” şeklinde twit atan Sofuoğlu’na “terbiyesiz” diyerek karşılık verdi.

reklam
18 Temmuz 2016 0
reklam
reklam

haberici (3)

Yaşanan darbe girişiminden sonra halk FETÖ’cü ünlülere yönelmişti. Dünya Şampiyonu milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, sosyal medyadan Hakan Şükür’e seslenmişti. Gülen’e yakınlığıyla bilinen Şükür’e sosyal medyadan ‘sakın Sakarya’ya gelme. Halk seni linç eder’ twiti atan Sofuoğlu’na tehdit gibi cevap geldi. Yine Fetö’ye yakınlığı bilinen Enes Kanter Kenan Sofuoğlu’na sosyal medyadan yanıt verdi.

haberici (1)

FETÖ’ye yakınlığıyla bilinen ve NBA’de forma giyen basketbolcu Enes Kanter, Dünya Şampiyonu milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu’na “terbiyesiz”dedi. Bu cevaba halk tepki gösterdi. Vatandaş Kanter’i adeta twit yağmuruna tuttu.  ‘bu millet sizin ihanetinizi unutmayacak’ mesajları atıldı.  ‘kendinize güveniyorsanız Türkiye’ye gelin’ twitleri gönderildi.

haberici (2)

FETÖ’cü Hakan Şükür’ün açıklamasına da vatandaş mesajlarla cevap verdi. Şükür’e “Ankara’da ki 47 polisimizin hayatini çalanlar içinde bir çift kelamın olsun. Hırsızlık mal çalmakla sınırlı değil, siz ve saz arkadaşlarınız bu milletin ‘Can’ını Ankara Emniyet Müdürlüğü’nde çaldınız.” İfadeleri kullanıldı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam