Germencik Ak Parti ilçe yönetimi tanıtıldı!

Germencik Ak parti yeni Başkan’ı ve yönetimi ile göz doldurdu. Mursallı saklı bahçede düzenlenen kahvaltıya Aydın milletvekilleri Mehmet ERDEM Apdurrahman ÖZ’ün yanı sıra Germencik belediye meclis üyesi ve aynı zamanda parti yönetiminde de yer alan Mimar Mehmet ARKUN’da katıldı.

reklam
10 Eylül 2016 0
reklam

123

Hasan Kaçar/ Aydın Haber Ajansı- GERMENCİK- Ak Parti’nin çiçeği burnunda yeni ilçe Başkan’ı Aydın MENEKŞE yeni yönetimini basına tanıttı. Başkan Aydın MENEKŞE yaptığı konuşmada Germencik’te Ak parti belirsizliğinin bittiğini söyleyerek çok güçlü bir yönetimle Germencik halkımızın karşısına çıkıyoruz Germencik yerel siyasetinde dengeleri değiştireceğiz diyerek bu yönetim Germencik’in ve Germenciklinin geleceği için çalışacak 2019 seçimlerinde Germencik’te Ak Partiyi birinci yapacağız dedi. Daha sonra yönetimdeki isimleri tek tek basına tanıttı.

Yeni yönetim şu isimlerden oluşuyor.

Aydın Menekşe başkanlığında yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluşuyor:

Mehmet Arkun, Tolga Toy, Yılmaz Cink, Mehmet Akgün, Ali Aktaş, Sami Ağraş, Atilla Ersoy, İsmail Avcu, Mehmet Taçyıldız, Ethem Öktem, Abdurrahman Sivri, Şeref Kara, A. Naz Sakcı, Aliye Katrancı, Ayhan Torlup, Cevdet Yılmaz, Özcan Akçanal, Özer Aksoy ve Makbule Yalçın.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam