Gırtlağındaki canlıyla bir ay yaşadı!

Aysın’da hayvancılıkla uğraşan Mustafa Doğru, boğazına kaçan bir sülükle yaklaşık bir ay yaşadı. Ameliyat ile sülük Doğru’nun boğazından çıkarıldı.

reklam
27 Temmuz 2018 - 16:28 0
reklam
reklam

reklam

Çine ilçesi Soğancılar Mahallesinde hayvancılıkla uğraşan 63 yaşındaki Mustafa Doğru, boğazına kaçarak gırtağına yapışan sülükle bir ay yaşadı. Ağzından kan gelmesi ile hastaneye giden Doğru’nun boğazında sülük olduğu tespit edildi.

Hayvancılık ile geçimini sağlayan Mustafa Doğru hayvanlarına su verdiği göleti temizlemek için hortumla su çekmeye çalıştığı sırada boğazına yapıştığını tahmin ettiği sülükle bir ay boyunca yaşadı.
Bu sürenin sonunda ses kısıklığı ve ağzından kan gelmesi şikayetleriyle Aydın Atatürk Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Polikliniğine başvuran Doğru, yapılan tetkiklerin ardından boğazında sülük olduğu tespit edildi. Atatürk Devlet Hastanesi Uzm. Dr. Kürşat Bensoy tarafından ameliyata alınan Doğru’nun gırtlağına yapışan sülüğün canlı olarak alındığı bildirildi. Ameliyattan sonra gözetim altına alınan Doğru, bir gün sonra hastaneden taburcu edildi. (İHA)

reklam

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

bozdogan

ak parti

reklam

reklam

reklam

reklam