Gözler lige çevrildi

2.Lig’e geri dönmek isteyen Nazilli Belediyespor’da gözler lige çevrildi. Siyah beyazlılarda Ahmet Yavuz, herkesin zevkle izleyeceği bir takım oluşturduklarını belirtti.

28 Ağustos 2018 - 19:28 0
reklam
reklam

 

Düştüğü 2.Lig’e yeniden çıkmayı hedefleyen Nazilli Belediyespor lige kilitlendi. İlk haftayı maç yapmadan geçirecek siyah beyazlılarda teknik direktör Ahmet Yavuz, takımına güvendiğini söyledi.
“OYUNCULAR İSTEDİKLERİME CEVAP VERİYOR”
İyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ifade eden Yavuz, Yaklaşık 1 buçuk aydır çalışıyoruz. Yoğun bir kamp dönemi geçirdik. Ligin ilk maçı olan Hopa maçına sağlam bir şekilde gitmek istiyoruz. Mücadeleci, koşan ve sonuna kadar maçı bırakmayan bir takım olma yolunda ilerliyoruz. Benim yapım bu ve sahada oyuncularım istediklerime cevap veriyor. Bu benim için sevindirici” şeklinde konuştu.
“İZLEYENLER ZEVK ALACAK”
İzleyen herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği takım olduklarını belirten Yavuz, “Kimi diyecek ki çok mücadele eden, kimi diyecek ki topa sahip olan, kimi diyecek bol pozisyona giren. Bunların hepsini yapacağız” futbol severlerin zevk duyacağı bir takım oluşturacaklarını dile getirdi.
“BUĞRA GÜCÜMÜZE GÜÇ KATACAK”
Buğra Temel’i uzun süredir takip ettiklerini belirten genç teknik adam, “Buğra iyi bir sezon geçirdi. Doğal olarak takımlar peşine düştü. Ama biz ilgilenmeye devam ettik. Hatayspor’da sağ olsun yöneticilerimizi kırmadılar. Bize çok katkı sunacağına inandığım bir futbolcu. Gücümüze güç katacaktır” dedi.
“İLK YARI TOPLAYACAĞIMIZ PUANALR ÖNEMLİ”
Fikstürü değerlendiren Yavuz, ilk haftayı maç yapmadan geçirmenin takım için iyi olduğunu belirterek, “Maçlara daha çok hazırlanma fırsatı bulacağız. İlk yarı bizim için çok önemli. İlk yarıda alınan puanlar sizi bir yere götürüyor. Her maça tek tek bakacağız” diye konuştu.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam