Günel’den istihdam sözü

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, 2017 yılında kurulan Kuşadası Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi’ni (KUŞAKK) ziyaret etti. Günel, KUŞAKK’ın daha faal bir hale gelmesi için kooperatif üyesi kadınlarla fikir alış verişinde bulundu.

12 Haziran 2019 - 10:03 0
reklam

Oğuzhan Boysan/Manşet Aydın-KUŞADASI Ürettiği ürünleri pazarlama olanağına sahip olmayan kadınları bir araya getirerek istihdam olanağı sağlamak amacı ile kurulan KUŞAKK, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’i ağırladı. Kooperatif atölyesinde üyelerle buluşan Günel, KUŞAKK’ın daha faal bir hale gelmesi için kadın üreticilerle fikir alış verişinde bulundu.

“DAHA ÇOK İSTİHDAM”
Kuşadası Belediye Başkanı Günel, daha çok hediyelik eşya üreten KUŞAKK’ın ürün yelpazesini genişletmesi gerektiğini belirterek, “Bu işi büyütmek ve çeşitlendirmek zorundayız. Hediyelik eşyanın yanı sıra kadınlar tarafından üretilen tarımsal ürünlerin satış ve pazarlamasının koşullarını da hazırlamalıyız. Kooperatifimizin faaliyetlerini genişleterek daha fazla kadınımıza istihdam olanağı sağlayacağız” dedi.

 

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-