Güneş ile yollar ayrıldı!

Aydınspor 1923’ün Teknik Direktörü Bahaddin Güneş ile yollar ayrıldı. Kastamonu karşısında alınan mağlubiyetin ardından taraftarın istifaya davet ettiği Bahaddin Güneş ile siyah beyazlı kulüp karşılıklı anlaşarak yolları ayırdı.

reklam
27 Eylül 2016 0
reklam

AYDINSPOR 1923’TE BAHADDİN GÜNEŞ DÖNEMİ SONA ERDİ

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Aydınspor 1923’te ‘güneşli’ günler kısa sürdü. Ligin dördüncü haftasında Kastamonu 1966’ya kendi evinde 0-4 mağlup olunmasının ardından beklenen ayrılık gerçekleşti. Kastamonu maçından sonra taraftarın yönetim ve teknik heyeti istifaya davet etmesiyle birlikte ivedikle kongre kararı alan siyah beyazlı kulüpte teknik direktör Bahaddin Güneş ve ekibiyle yolların ayrıldığı öğrenildi. Bir günlük iznin ardından top başı yapacak olan Efe’nin ilk antrenmanında takım başında Altyapı Koordinatörü Göksel Özdemir’in çıkacağı belirtildi. Siyah beyazlı yönetimin teknik direktör arayışlarına başladığı öğrenilirken boşta olan Selahattin Dinçel, Gürkan Ferhatoğlu ve Akif Başaran ile temas halinde olduğu diğer bilgiler arasında yer alıyor.

Sadece 2 galibiyet
Tarık Daşgün ile yolların ayrılmasının ardından sezon öncesi takımın başına getirilen Teknik Direktör Bahaddin Güneş, hazırlık evresinde çıktığı 8 özel maçta 6 mağlubiyet 2 beraberlik alarak eleştiri oklarını üzerine çekmişti. Lige de Ankaragücü yenilgisiyle başlayan ve ardından Hatay ve Kastamonu yenilgileri Bahaddin Güneş defterinin kapanmasına neden olurken, Güneş çıktığı 5 resmi karşılaşmada 1 kupa galibiyeti 3. Lig yenilgisi ve 1. Lig galibiyeti aldı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam