Günün en çekici adamı oldu!

Aydın’ın Nazilli ilçesi Atatürk Bulvarında, engelli sürücüler için ayrılan alana araçlarını park eden duyarsız sürücülere Trafik Polisleri ceza kesmeye devam ediyor. Koca Cami önünde bulunan ve sık sık yaşanan engelli park alanı işgali, trafik ekiplerinin dikkatinden kaçmıyor.

reklam
28 Mayıs 2016 0
reklam

12345

Emre Sarıtekneci / Aydın Haber Ajansı NAZİLLİ- Atatürk Bulvarı Merkez Koca Cami önünde gün geçmiyor ki bir araç sürücüsü engelli park alanını işgal etmesin. Engelliler için sadece 3 araçlık park alanı ayrılmasına rağmen duyarsız sürücüler sık sık bu alanı işgal ediyor. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine söz konusu yere gelen trafik polisleri önce 184 lira ceza kesiyor daha sonra çekici vasıtasıyla araçları kaldırtıyor.

123

Günlerden cumartesi olmasına rağmen yine Koca Cami önündeki engelli park alanı yarım saat içinde üst üste 4 kez işgal edildi. Trafik ekiplerinin çağrısıyla yarım saat içinde 4 kez bölgeye gelen çekici sürücüsü Burak G. çevredeki vatandaşlar tarafından “günün en çekici erkeği” esprisine sebep oldu.

1234

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam