Güvercin için tarihi yemek!

Kuşadasıspor yönetimi, Belediye Başkanı Özer Kayalı’yla yemekte buluştu

reklam
18 Temmuz 2016 0
reklam

3 TEMMUZ’DA YAPILAN KONGREYLE GÖREVE GELEN KUŞADASISPOR YÖNETİMİ, KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI ÖZER KAYALI’YLA YEMEKTE BULUŞTU. YEMEKTE, KUŞADASISPOR HAKKINDA FİKİR ALIŞVERİŞİ YAPILDI. (MURAT UÇKAÇ/AYDIN-İHA)

Kuşadasıspor’da yeni yönetim, Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı’yla yemekte buluştu. Kuşadasıspor Başkanı Behçet Alp ve yönetim kurulu, Kuşadası Belediye Meclis Üyesi Zekeriya Tünk’ün katıldığı yemekte, ada ekibinin geleceği masya yatırıldı. Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı kulüp için maddi manevi ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını ifade ederken, yeni seçilen yönetime güvendiğini belirtti.
 “KUŞADASISPOR HAK ETTİĞİ NOKTAYA GELECEK”
Yemek esnasında, yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri Kuşadasıspor’u özlenen günlerine taşımak için ellerinden geleni yapacaklarını İfade ederken Kuşadasıspor Başkanı Behçet Alp ise Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı’ya destekleri için teşekkür etti. Başkan Kayalı’nın kongre sürecinden itibaren desteğini hissettiklerinin altını çizen Alp, “Belediye Başkanımız Özer Kayalı kongre sürecinden itibaren kulüp için desteğini esirgemiyor. Bugünde bu yemek vesilesiyle yönetim kurulu üyelerimizle neler yapabileceğimizi konuştuk. Sağolsun Belediye Başkanımız’da bize güvendiğini ve maddi manevi kulübün yanında olduğunu ifade etti. Bizler Kuşadasıspor için elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız. Umuyorum ki futbolseverlere önemli mutluluklar yaşatacağız. Bu kulüp hak ettiği noktaya tekrar gelecek.Bundan kimsenin şüphesi olmasın.Şimdiden bizlere güvenen ve desteğini ifade eden Belediye Başkanı’mıza teşekkür ediyorum” dedi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam