Güzelhisar Mahallesi’nde yollar yenileniyor

Merkez ve kırsal mahallelerde yol yenileme çalışmaların sürdüren Efeler Belediyesi, Güzelhisar’da çalışmalarına başladı. Ekipler 195 bin metrekare alanda yol çalışması gerçekleştirecek.

16 Ağustos 2018 - 12:32 0
reklam

Mehmet Çalık/Manşet Aydın-EFELER- Efeler Belediyesi, Güzelhisar Mahallesi’ndeki altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda yol yenileme çalışmalarına başladı.
Efeler Belediyesi Fen İşleri Ekipleri Güzelhisar Mahallesi’nde eskimiş parke taşlarını sökerek tüm sokaklarda kaldırım ve yol ölçülerini standarda bağlayarak yeniliyor. 195 bin metrekare alanda gerçekleşen çalışmaları yerinde inceleyen Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, Güzelhisar halkından anlayış beklediklerini kaydederek, “Yıllardır kötü durumda olan sokaklarımızı yeniliyoruz. Vatandaşlarımız kumdan ve oluşan tozdan şikayetçi ancak bu yolların yapılması için bunlar olmak zorunda. Her nimetin bir külfeti oluyor. Bunlar gelip geçici durumlar. En kısa zamanda çalışmalarımızı tamamladığımızda vatandaşlarımız aradaki farkı kendi gözleri ile görecekler. “dedi.
Çalışmaların ekim ayı başında tamamlanmasını planladıklarını sözlerine ekleyen Özakcan, ziyaret sırasında vatandaşlarla da sohbetinde iletilen sorunların çözümü konusunda gerekli çalışmaların yapılması için birim müdürlerine talimat verdi.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-