Hafta sonu da açık olacak

Vergi borçlarının yapılandırılması için belirlenen sürenin dolmasına son dört gün kala, Aydın Vergi Dairesi Başkanlığı son kez çağrı yaptı. Aydın Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu, kanundan yararlanmak isteyen vatandaşlar için vergi dairesi ve mal müdürlüklerinin Cumartesi ve Pazar günleri de açık olacağını söyledi.

27 Temmuz 2018 - 15:20 0
reklam

Merve Danışman / Manşet Aydın- EFELER-  Aydın Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu, 7143 sayılı Vergi ve Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanundan yararlanmak için yapılacak başvurular ile 7020 ve 6736 sayılı Yapılandırma Kanunlarının taksit ödemeleri, Yıllık Gelir Vergisi ve Motorlu Taşıtlar Vergilerinin son ödemelerinin 31 Temmuz Salı günü sona erecek olması nedeniyle tüm vergi daireleri ve mal müdürlüklerinin hafta sonu açık olacağını söyledi.

“HALKIMIZA DUYURMAK İSTİYORUZ”

Son gün uyarısını yineleyen Müsevitoğlu, “Yapılandırmadan faydalanmak isteyen vatandaşların, 31 Temmuz Salı güne kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir. Bu nedenle, 7143 sayılı Kanuna ilişkin başvuruların alınması ve diğer taksit ödemeleri sırasında vergi dairelerinde meydana gelmesi muhtemel sıkışıklığın önlenmesi ve mükelleflere kolaylık sağlanması amacıyla 28 Temmuz Cumartesi ve 29 Temmuz Pazar günü saat 17.00’e kadar tüm vergi daireleri/mal müdürlükleri açık bulundurulacağını tüm halkımıza duyurmak istiyoruz” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-