Haluk Başkan suyunu çıkardı!

Demokrasi ve Şehitler Mitingine katılmak için Aydın’a gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nu yakın markaja alan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, kalabalığın arasından sıyrılıp kendisine su vermek istedi. Ancak bakan Eroğlu, oralı bile olmadı.

reklam
08 Ağustos 2016 1
reklam

halukdokuzadim

Demokrasi ve Şehitler Mitingi için Aydın’a gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Atatürk Kent Meydanında toplanan binlerce vatandaşa hitap etti.

Konuşmasının ardından platformdan inen Bakan Eroğlu’nun çevresini saran siyasiler, kendisine yakın olmak için ter döktü.

Bu isimlerin başında gelen kişi ise Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık oldu.

Kalabalık siyasetçi grubu ile vatandaşların arasından geçen bakan Veysel Eroğlu, İl Valisi Ömer Faruk Koçak ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu da yanına alarak yürümeye başladı. Bu esnada, Bakan Eroğlu’nun yanına yaklaşan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, korumasının kendisi için uzattığı suyu içmeyip ikram etmek istedi. Ancak bu esnada CHP İl Başkanı Bayram İnci ve Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan ile konuşan Veysel Eroğlu, Haluk Alıcık’ı fark etmedi.

Elindeki suyu ısrarla Bakan Eroğlu’na vermek isteyen Alıcık’ın bu davranışı çevredeki siyasiler tarafından “işin suyunu çıkardı” şeklinde yorumlanırken ortaya ilginç kareler çıktı. Veysel Eroğlu, kendisine uzatılan suyu istemediğini belirtmesinin ardından alandan ayrıldı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Ahmet

Yalakalıkta kendini aştı.
Pensilvanyaya gitti. El etek öptü. Ses kayıtları silindi. Mahkemelerden yırttı.
Meral Akşener’i Nazilli’ye getirdi. Başbakan ilan etti.
Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin altını oydu.
Darbe oldu. Her tarafa Bahçeli’nin fotoğraflarını astı.
İstanbul’a gidecek dedilerdi. Yalakalık yapacak kapı bulamayınca Aydın’da kalmış.
Sorsan Ülkücü Milliyetçi.
Yazar ne güzel yakalamış. Yalakayı.
Herkes sen değil Başkan. Bakanı Fetocu mu sandın. Sen Pensilvanya ya git. Ateşi çıkan hararet yapan orada. Hem hasret giderirsiniz.

reklam

reklam

reklam