Hata yapanlara geri dönün çağrısı!

Nazilli’de MHP İlçe Teşkilatının düzenlediği iftar yemeğinde Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, Meral Akşener’e destek veren ülkücülere seslenerek “Yanıldım, hata yaptım diyenleri kucaklamaya hazırız” dedi.

29 Mayıs 2018 - 11:20 0
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın-NAZİLLİ- MHP  Nazilli İlçe Teşkilatı Ahmet Şensan Kültür Merkezi’nde iftar yemeği verdi. Yemeğe MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Adayı Deniz Depboylu, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, Nazilli İlçe Başkanı Cüneyt Korkmaz ve çok sayıda partili katıldı. Cüneyt Korkmaz, misafirlreini kapıda karşılayarak Ramazanlarını mübarekledi. Ezan okunmasıyla birlikte dualarla oruçlar açıldı. AK Parti İlçe Başkanı Bülent Sayar ve partililer de yemeğe katılarak iadeyi ziyarette bulundu.

“HATA YAPANLARA GERİ DÖNÜN ÇAĞRISI”

İftar yemeğine Deniz Depboylu’nun affettik çağrısı damga vurdu. Meral Akşener’e destek veren ve İYİ Parti’nin kurulmasının ardından MHP’den ayrılan ülkücülere seslenen Depboylu, “Bugüne kadar hatalar yapan değerli ülküdaşlarımız olmuştur. Liderimizin 26 Mayıs’ta yaptığı toplantıda ‘ben yanıldım, hata yaptım’ diyenlerle kucaklaşmaya hazır olduğunu bizzat belirtti. Ülküdaşlarımızın FETÖ’nün tuzaklarının ipinin peşinden gidebileceğine, ülkücü şehitlerimizin kanına elini bulamış PKK’nın içine girdiği partilerle iş birliği yapanların peşinden gidebileceğine inanmıyorum. Elbet akıllarında soru işareti oluşacak ve yaptıkları hatayı anlayacaklardır. Ama içiniz rahat olsun geri dönmeyecekleri düşündüğümüzde MHP arınmıştır. Davasına bağlı gerçek ülküdaşlarımız vardır”dedi.

“GÜÇLÜ TÜRKİYE’YE BAŞARIYLA İLERLEYECEĞİZ”

Milliyetçi Hareket Partisi’nin ülke tarihinde çok önemli roller üstlendiğini ve siyasetin tıkandığı noktalarda demokrasinin devamı için önemli hamleler yaptığını kaydeden Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, “Bugün Türkiye Cumhuriyeti Devleti çok önemli bir siyasi gelişmenin arefesindedir. Tek partili dönemden çok partili döneme geçişin ardından cumhurbaşkanlığı sistemiyle tanışarak yeni bir yönetim biçimiyle güçlü Türkiye olarak 2023’e doğru başarıyla ilerleyecektir” ifadelerini kullandı.

“GÜÇLÜ BİR MHP İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ”

24 Haziran seçimlerinin Türk milleti için imtihan olduğunu kaydeden MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehilvan, “Önümüzde yeni tarihi bir imtihan var. Milliyetçi Hareket Partisini eritmek, çökertmek ve güçsüzleştirmek için kuyular kazmış alçaklara hep beraber şamarı indireceğiz. Malum çevreyi korkutan budur. Türk milleti için tek doğrusu budur. Türk milleti bizlere inanıyor ve güveniyor. Biz Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye o da bize güveniyor. Bu güven Türk milletinin geleceğinedir. Malum zeminler, Türklük ile kapanmamış hesaplarını görmek için sipere yatanlarla siyaseti kullananlarla, iş birlikçilerini tetiklemektedirler. Ekonomik tetikçilerini devreye sokup, küresel baskılarla sonuca gitmeyi umuyorlar. Her tarafımız çevrelenmiştir. MHP Türk tarihinin haklarını savunuyor. Türk milletinin ruh kökünün milli değerlerini çiğnemez namus sayıyor. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi cumhuriyetin başarısı, cumhurun iradesidir. Seçim gününe kadar ev ev, kapı kapı, sokak sokak gezip, gönüllere girerek yeni hükümet sistemini hep birlikte anlatacağız. Yeni sistem yep yeni bir dönemin kapısını aralarken TBMM’de sayısal ve siyasal olarak çok güçlü bir MHP’nin desteğini almak için hep birlikte mücadele edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort