Hayatınız İlginç mi olsun istiyorsunuz…

İnsanın hayatını renklendiren hobileridir. En büyük hobi ise hayvan beslemektir. Ama evde beslenebilecek evcil hayvanlar bellidir. Balıkesirli Mert ise bu tabuyu yıktı. Mert, kimsenin dokunamadığı hayvanları eliyle besliyor.

reklam
08 Haziran 2016 0
reklam
reklam

Sopa Böceği, karadul, peygamber devesi, karınca. Balıkesirli Mert Aygün, yurt dışından getirttiği ve tabiattan topladığı bu hayvanları evinde besliyor. Birbirinden ilginç hayvanları besleyen Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Yüzme Antrenörlüğü bölümünde okuyan 21 yaşındaki Mert Aygün Aygün’ün sosyal paylaşım sitesinde paylaştığı videolar da şaşkınlık içinde takip edilirken, izlenme rekorları kırıyor.

Yaşıtları kedi köpek besleyen Aygün’ün özel olarak beslediği hayvanlar görenleri hayrete düşürüyor. Guinea pig, karadul, sopa böceği, karınca, peygamber devesi ve daha bir çok hayvanı eliyle besleyen Aygün, hayvanların gelişimini de an be an çekerek video olarak paylaşıyor. Beslediği bazı hayvanları büyütüp tabiata salan Aygün, bir çoğuyla da evinde beraber yaşıyor.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam