“Her vatandaşımız bizim için değerli”

Nazilli Belediyesi ekipleri tarafından Organize Sanayi Mahallesi Şehit Naci Ülker Bulvarı üzerine bulunan su kanalı temizlendi. Nazilli’nin en uzak köylerine kadar gidip hizmet verdiklerini söyleyen Başkan Alıcık, “Her vatandaşımız bizim için değerli” dedi.

13 Ağustos 2018 - 14:17 0
reklam

Mehmet Çalık/Manşet Aydın-NAZİLLİ- Nazilli’nin Organize Sanayi Mahallesi Şehit Naci Ülker Bulvarı üzerine bulunan su kanalında temizleme çalışması gerçekleştiren
Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri vatandaşın sağlığı için hizmet sunmaya devam ediyor.

Nazilli Belediyesi olarak ilçe genelinde insan sağlığının korunması ve çevre kirliliğinin ortadan kaldırılması için çalışmaları sürdürdüklerini söyleyen Nazilli Belediye Başkanı Alıcık, çalışmaları yerinde inceledi. Alcık, “Ekiplerimiz periyodik olarak temizlik çalışmaları yapıyor ve bunlara devam edecek. Vatandaşlarımızı da çevreyi temiz tutmaya davet ediyorum” diye konuştu.
Büyükşehir Yasası ile birlikte sorumluluk sahasının genişlediğine dikkat çeken Başkan Alıcık, ” Nazilli Belediyesi olarak en uzak köylere kadar gidip temizliğini yapıyoruz. Her vatandaşımız bizim için değerli. Her zaman bu bilinçle hareket ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-