Herşey Erdoğan’ı Görmek İçin!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Diyarbakır’a gitti. Vatandaşlar Erdoğan’ı görebilmek için adeta birbirleriyle yarıştı. Görebilmek için camlara yapışan Diyarbakırlılar ilginç görüntüler oluşturdu.

reklam
29 Mayıs 2016 0
reklam
reklam

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım, PKK’lı teröristlerce katledilenlerin yakınlarını ziyaret etmek ve başsağlığı dilemek için Diyarbakır Dürümlü’ye gitti.

1639872

“Cümleten Başınız Sağolsun”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, taziye evine geldiğinde kendisini bekleyen vatandaşlara “Cümleten başınız sağ olsun.” dedi.

Ardından taziye evinde dua okuyan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Cümlemizin başı sağ olsun, şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum, yaralılarımıza tekrar şifalar diliyorum, tüm ailelerine sabırlar diliyorum. Tüm şehit ailelerinin bu süre içerisinde ortaya koymuş oldukları tahammülü hakikaten bizler de takdirle yad ediyoruz” dedi.

cumhurbaskani-erdogani-gormek-icin-birbirleriyle-yaristilar-IHA-20160506AW739757-3-t

Görebilmek İçin Camlara Koştular

Erdoğan’ın Diyarbakır Dürümlü’de katledilen vatandaşların yakınlarını taziye evinde ziyaret ettiği anlarda ilginç görüntüler de oluştu. Ziyaret sırasında Erdoğan’ı ve beraberindekileri görmek isteyen bölge halkı camlara koştu. Cama yapışan vatandaşlar, adeta birbirleriyle yarıştılar.

diyarbakirli-vatandaslar-erdogan-i-gormek-icin-8479555_x_8953_o

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam