”Hizmet alanlarımız kısıtlı”

Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Musa Karakuş, “Aydın Büyükşehir’den görmediğimiz hizmeti Nazilli Belediyesi’nden Haluk Alıcık’tan görüyoruz” dedi.

reklam
09 Eylül 2017 0
reklam

Özkan Ekici/Aydın Haber Ajansı-Nazilli- Nazilli’nin Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Musa Karakuş, 4 bin civarında vatandaşın yaşadığı, 3 bin civarında seçmenin bulunduğu mahallenin hizmet alanının kısıt olduğunu söyledi.

Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Musa Karakuş, “Nazilli’nin merkez mahallelerindeniz. Nazilli’nin merkez mahallelerine istinaden yüzölçümü olarak küçük, nüfus olarak da sayımız az. Park, eğlence yerleri için mahallede boş yer olmadığından değerlendiremiyoruz. Belediyenin veya herhangi bir kurumun boşta ya da atıl durumda bir arazisi yok. İhtiyaçlarımızı komşu mahalleler olan Aydoğdu, Altıntaş, Turan’dan sağlıyoruz. Mahallemizde Nazilli’nin en eski okullarından olan Recepbey İlkokulu, bir camimiz ve Şehir Stadyumu bulunuyor. ‘Bu kadar kısıtlı alanda hizmet gelmiyor’ demek doğru olmaz. Aydın Büyükşehir’den görmediğimiz hizmeti Nazilli Belediyesi’nden görüyoruz. Aydın Büyükşehir’in Nazilli’yi düşündüğünü zannetmiyorum. Mahalle olarak düşünürsek su şebekelerin, kanalizasyonlarımızın değişmesi gerekiyor. 40-50 yıl önce yapılan yatırımları kullanıyoruz hala. mahallemizin altyapısı eski olduğu için sık sık boru patlakları meydana geliyor” dedi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam