İftar sofrasının elektriği kesildi!

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Zeybek ve Ata Mahallelerinde parkta düzenlediği iftar etkinliğinde, Efeler Belediyesi yetkililerinin elektriği keserek vatandaşı mağdur ettiği iddia edildi.

reklam
21 Haziran 2016 0
reklam

1234

İddialara göre Efeler Belediyesine ait logolu araçla her iki iftar çadırının olduğu noktalara gelen bazı yetkililer, parktaki aydınlatmanın zaman rölesinin ayarın değiştirerek,  aydınlatma projektörünün kablosunu kesti. Efeler Belediyesi çalışanları, duruma müdahale ederek tepki gösteren Aydın Büyükşehir Belediye çalışanlarına cevap olarak, “Bize verilen talimat böyle. Biz emirleri uyguluyoruz.” şeklinde konuştuğu ileri sürüldü. Zeybek ve Ata Mahallelerindeki büyükşehir belediyesi iftar sofralarının elektriğini kesen Efeler Belediyesi çalışanlarının yaptıkları işlemi fotoğraf makineleri ile görüntüledi.

Yaşananlara isyan eden her iki mahalle sakinleri, “Ramazan ayında, büyükşehir tarafından kurulmuş iftar sofrasının elektriğini kesmek büyük ayıp ve günahtır. Bizleri çoluk çocuk mağdur ettiler. Bunun talimatını kim vermişse yazıklar olsun. Mesut başkandan bir açıklama bekliyoruz” ifadeleri kullandı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam