İftar sofralarına yoğun katılım!

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin il genelindeki iftar sofraları çeşitli bölgelerde kurulmaya devam ediyor. Nazilli’de pazar gününe kadar sürecek olan iftar sofralarına vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

reklam
29 Haziran 2016 0
reklam

1234

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Ayı’nın 23. gününde Nazilli Aydoğdu Parkı olarak bilinen Şehit Ahmet Bursa Parkı’nda 1.500 kişilik iftar yemeği verdi. Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Yönetim Bilgi Sistem Şube Müdürü Berna Şakar, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Kadir Mutlu ve Büyükşehir Belediyesi Nazilli Koordinatörü Onur Dinler’in katıldığı iftar yemeğinde AYBA personeli yaşlı ve engelli vatandaşlara servis yaparak yakından ilgi gösterdi.

İftar vakti okunan ezanın ardından dualarla oruçlarını açan vatandaşlar, memnuniyetlerini dile getirerek başkan Çerçioğlu ile engelli ve yaşlılara servis yapan belediye personeline teşekkür etti.
Öte yandan Ramazan Ayı’nın ilk haftasında Çapahasan Mahallesi, İkinci haftasında 23 Nisan Parkı, üçüncü haftasında ise Ahmet Şensan Parkı’nda verilen iftar etkinliklerinin pazar akşamına kadar Aydoğdu Mahallesi’nde bulunan Şehit Ahmet Bursa Parkı’nda düzenleneceği öğrenildi.

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam