İncir işletmesinde yangın!

Nazilli’ye bağlı dallıca Mahallesi’nde bir incir işletmesinde trafodan çıktığı tahmin edilen yangın kısa sürede yayıldı.

25 Ağustos 2018 - 12:16 0
reklam
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın-NAZİLLİ-  Nazilli Dallıca Mahallesinde bir incir işletmesinin paketleme bölümünde bulunan trafodan kaynaklanan yangın çıktı. 4 blokta oluşan yangına itfaiye ekipleri müdahale etmekte gecikince alevler kısa sürede yayıldı. Yangına Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi Nazilli, Kuyucak, Köşk ve Sultanhisar ekipleri, Nazilli Belediyesi Fen İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Uğur Derin Dondurucu İtfaiye ekipleri 3 yangın söndürme helikopteri katıldı. AYDEM ve 112 Acil Servis ekipleri ise hazır bulundu.

İTFİAYE GEÇ KALDI
Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri yangına müdahale etmekte gecikti. İşletme sahibi ve çalışanları yangına geç müdahale eden ekiplere tepki gösterdi.

“YANLIŞ İHBARDAN KAYNAKLANDI”

Çalışmaları yerinde inceleyen Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Mehmet Serdar Adanır, kendilerine gelen ihbarın yanlışlığı nedeniyle gecikmenin olduğunu belirterek, “Emniyetten bize gelen ihbar, arazi yangını olduğu şeklindeydi. Bunlara tek ekip çıkar. İlk ekip buraya geldikten sonra yangının şekli anlaşılıyor ve diğer ekiplerimiz geliyor” dedi.

4 koldan müdahale edilen yangın 2 saatlik yoğun bir çalışmanın ardından kontrol altına alınabildi. Yangında ölen veya yaralanan olmazken fabrikada büyük çaplı maddi hasar meydana geldi.

İncir işletmesinde yangın!

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü arkasında bulunan bir incir işletmesinde yangın çıktı.HABER İÇİN: https://goo.gl/4EhFS7

Manşet Aydın paylaştı: 25 Ağustos 2018 Cumartesi

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam