İnsan odaklı projeler

Efeler Belediye Başkanı ve Demokrat Parti (DP) Adayı Mesut Özakcan, “Biz, halkla ittifak içindeyiz” diyerek vatandaşları Demokrat Parti’nin adaylarıyla birlikte olmaya çağırdı. Projelerini de anlatan Özakcan, “İttifak adaylarına mahkûm ve mecbur değilsiniz” diye konuştu.

14 Mart 2019 - 14:18 0
reklam

Efeler Belediye Başkanı ve Demokrat Parti (DP) Adayı Mesut Özakcan, projelerini açıkladığı toplantıda demokrasinin yerel yönetimlerden başladığını ifade ederek, “İnşallah önümüzdeki yerel seçimler bir çoban ateşinin yakılmasına vesile olur ve bütün Türkiye’ye yayılan bir iktidarın yolunu açar” dedi.

HALKLA İTTİFAK
Konuşmasında DP olarak hiçbir siyasi partiyle ittifak yapmadıklarını belirten Başkan Özakcan, “Biz, halkla ittifak içindeyiz. Söke’de Söke halkıyla, Çine’de Çine halkıyla, Efeler ’de de hiçbir parti ayrımı gözetmeden tüm Efeler halkıyla ittifak içindeyiz” diyerek vatandaşları Demokrat Parti’nin adaylarıyla birlikte olmaya çağırdı.

İNSAN ODAKLI PROJELER
Efeler Belediye Başkanı ve Demokrat Parti (DP) Adayı Mesut Özakcan konuşmasının ardından projelerini anlattı. Özakcan, DP İl Başkanı Serhat Emanet, DP Efeler İlçe Başkanı Muzaffer Yılmaz, Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, DP’li belediye meclis üyeleri ve bazı mahalle muhtarların da hazır bulunduğu toplantıda insan odaklı projeler hazırladıklarını söyledi.

EFELER’E YÜZME HAVUZLARI
Efeler Belediyesi’ne kendine ait bir bina kazandıracaklarını ifade eden Özakcan, Efeler Kent Meydanı ile Zafer Meydanı Kent Pazarları projelerini de anlattı. Özakcan, ayrıca; vatandaşlara Ovaeymir, Umurlu, Çeştepe, Mimar Sinan ve Osman Yozgatlı mahallelerinde yüzme havuzlu spor kompleksi sözü verdi.

YETER SÖZ HALKIN
İhtiyaç duyulan her yerde taziye evi, düğün salonu, aşevi, butik yerel ürünler için satış yerleri oluşturulacağını da belirten Başkan Özakcan, “Giysi Bankası kurma hazırlığımız var. Efeler Kadın Dayanışma Merkezi projemiz mevcut. Engelli Koordinasyon Merkezi kuracağız. Yeşil Kent Efeler projesiyle daha yaşanabilir bir kent için çalışacağız. İttifak adaylarına mahkûm ve mecbur değilsiniz. Yeter, söz Efeler halkının” diye konuştu. (HABER MERKEZİ)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-