İşçinin feci ölümü!

Yük asansörüyle çalıştığı tekstil firmasına erzak taşıyan muhasebeci Bekir Bilir, malzemeleri taşımak için yük asansörüne bindi. 5. Kata geldiğinde birden kopan asansörün kafes demiri Bilir, başını giyotin gibi kesti. Bekir Bilir olay yerinde feci şekilde can verdi.

reklam
26 Mayıs 2016 0
reklam
reklam

123

Olay, Bahçelievler’de saat 09.45 sıralarında Kocasinan Mahallesi Polat Sokak Numara 6’da 5 katlı binada meydana geldi. Çalıştığı tekstil fabrikasındaki çalışanların yemeği için market alışverişine gitti. Alışverişten dönen muhasebeci Bekir Bilir, son kattaki iş yerine malzemeleri çıkarmak için yük asansörünü kullandı. Bekir Bilir, malzemelerle birlikte yük asansörüne bindi. İddialara göre, asansör son kata geldiğinde kabini kancadan kurtuldu. Büyük bir hızla aşağı çakılan asansörün içindeki kafes demiri Bilir’in başını giyotin gibi kesti.

1234

Bilir’in ayrılan başı dışarı fırlarken, vücudu asansörün içinde kaldı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemlerini alarak olayla ilgili incelemelerde bulundu. Bu sırada kazayı duyarak olay yerine gelen Bilir’in yakınlarından bazıları fenalık geçirdi. Bilir’in cesedini görmek isteyen bir yakını polis tarafından zor sakinleştirildi.

(dha)

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam