İşine bisikletle gideceklere kask dağıtıldı

Kuşadası İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Amirliği ve Kuşadası Şöförler Odasının başlattığı ‘’İşine Bisikletinle Git’’ kampanyası kapsamında esnafa 200 adet bisiklet kaskı dağıtıldı.

16 Nisan 2018 - 18:31 0
reklam
reklam

 

Ekrem Keser/Manşet Aydın-Kuşadası Kuşadası Şoförler Odası, Emniyet teşkilatının 173. kuruluş yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde organize edilen “İşine Bisikletinle Git’’ kampanyası kapsamında Kuşadası Emniyetine 200 adet bisiklet kaskı hediye etti.
Hediye edilen kasklar esnafın bisiklet kullanmasına teşvik amaçlı Kuşadası Kaya Şavkay Meydanında dağıtıldı.
Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği kask dağıtım töreninde konuşma yapan Kuşadası Şoförler Odası Başkanı Hüsnü Öten, “Emniyetimizin ricası üzerine bu kaskları esnafımıza hediye ediyoruz. Umarız motorlu araç kullanımı yerine bisiklet tercih edilir. Hem hava kirliliği, hem de park sorunu yarı yarıya çözüme kavuşturulmuş olur” dedi.
Kuşadası İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Ataman’da uygulamaya destek olarak bir adet kask aldı. Ataman “Çok iyi bir proje. Hem sağlık açısından hem de trafik açısından iyi olacağını düşünüyorum. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum’’ dedi.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam