İstanbul’a seçmen taşıyacaklar

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Başkanı Ali Çankır, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için hazırlıklarını tamamlama aşamasına geldiklerini söyledi. Bu kapsamda kentteki seçmenler 55 otobüsle İstanbul’a götürülecek.

14 Haziran 2019 - 13:43 0
reklam

CHP, 23 Haziran’da tekrarlanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine kitlendi. Bu kapsamda CHP Aydın İl Örgütü de hazırlıklarında son aşama geldi.

“YÖNETİCİLERİMİZ İSTANBUL’DA”
İstanbul seçimleri için tam kadro hazırlık yaptıklarının altını çizen CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, “İl yönetimimiz ve ilçe örgütlerimizle yoğun bir çalışma temposunda hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Tecrübeli birçok yöneticimiz de İstanbul İl Başkanlığı tarafından yürütülen seçim çalışmaları kapsamında İstanbul’da bulunuyor. Bizler de kısa bir süre sonra ilçe örgütlerimizin de katılımıyla İstanbul’a gideceğiz” dedi.

2 BİN 500 BAŞVURU
Seçimlerin iptal edilmesinin ardından birçok ilde olduğu gibi Aydın’da da kampanya başlatan CHP Aydın İl Örgütü, Aydın’a tatile ve çalışmaya gelen seçmenlere ücretsiz ulaşım desteği sağlayacağını açıklamıştı. Kampanya sürecinin tamamlanma aşamasına geldiğini belirten Çankır, “Şu ana kadar 2 bin 500 vatandaşımız kayıt yaptırdı. Bu sayının seçim gününe kadar artacağını düşünüyorum. Başvuruların yüzde 95’i Kuşadası ve Didim ilçelerimizden. Yaz tatilinde hem çalışmaya hem de tatil yapmaya gelen vatandaşlarımız çağrımıza kulak verdi. Kendilerine teşekkür ediyorum. Son güne kadar kayıtlarımız devam edecek. 23 Haziran’da seçmenlerimize oy kullandırmak için yaklaşık 55 otobüsle İstanbul’a gideceğiz” diye konuştu.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-