İşte Naz Naz’ın gizli kahramanı

Nazilli Belediyespor’un hazırladığı enfes yemeklerle adeta gücüne güç katan kulüp aşçısı Hikmet Duran, Esat Ergüler Tesisleri’nin mutfağında 10 yıldır siyah beyazlılara hizmet veriyor.

reklam
02 Eylül 2016 0
reklam

123

Mustafa ÇELİK/Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ- O, Nazilli Belediyespor’un görünmez kahramanı. Siyah beyazlılara, 10 seneden bu yana sabah 07.30’dan akşam 23.00’a kadar Esat Ergüler Tesisleri’nde yaptığı enfes yemeklerle hizmet veren Hikmet Duran, aşçılığının yanında koyu bir Nazillispor taraftarı. Aşçılık mesleğini çok seven Duran, bunun yanında tutuğu takıma yemek yapmanın da kendisi için büyük bir gurur olduğunu belirtti. Teknik Direktör Cüneyt Biçer’in verdiği liste doğrultusunda Naz Naz’ın menülerini hazırlayan aşçı Duran, Nazilli Belediyespor’un perde arkasındaki önemli isimlerden bir tanesi.

OTEL KALİTESİNDE YEMEKLER
Sabah, öğle ve akşam olmak üzere 3 öğün servisin çıktığı Esat Ergüler Tesisleri’nde yemeklerin tadı görülmeye değer. Profesyonel Turizm, Otelcilik kursları alan aşçı Hikmet Duran, yemeklerinin tadı ve sunumu ile siyah beyazlı futbolculara lüks otelleri aratmıyor.

“ŞAMPİYONLARI İYİ BESLEYECEĞİM

Şampiyonluk yolunda çok yorulacak futbolculara yapacağı yemeklerle besleyeceğini belirten Duran, “Onların gücüne güç katmak için hocamızın verdiği liste doğrultusunda elimizden geleni yapacağız. Arslanlarımız inşallah kulübümüzün 50. yılında şampiyon olacak” ifadelerini kullandı.

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam