İstifa reddedildi

Aydınspor 1923 teknik direktörü Mustafa Ceviz, Kızılcabölükspor yenilgisinin ardından yönetime istifasını sundu. Başkan Özgür Kızıl, Ceviz’in istifasını kabul etmediklerini belirterek ligde kalmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

26 Mart 2018 - 16:20 0
reklam
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın- EFELER- Kızılcabölükspor mağlubiyetinin ardından umutların iyice tükendiği Aydınspor 1923’te teknik direktör Mustafa Ceviz, Başkan Özgür Kızıl ve bazı yöneticilerle bir araya geldi. Ceviz, yönetime göreve geldiği günden bu yana galibiyet alamadığını gerekçe göstererek istifasını sundu.

DEĞERLENDİRMEYE ALINDI
Deneyimli teknik direktörün istifasını kabul etmeyen Başkan Kızıl, ligin bitimine 6 hafta kaldığını hatırlatarak “Şuan için netleşmiş bir şey yok. Biraz bekleyelim istedik. Önümüzde 6 hafta var ve neler yapabiliriz diye düşünmek istedik. Eğer olumsuz bir rapor sunarsa ondan sonra durumu değerlendireceğiz” ifadelerini kullandı ve söz konusu ayrılığın önümüzdeki günlerde gerçekleşebileceği sinyalini verdi.

“MÜCADELEMİZE DEVAM EDECEĞİZ”
Matematiksel olarak şanslarının devam ettiğini hatırlatan Kızıl, “Biz sonuna kadar mücadelemizi devam ettireceğiz. Bu takımı ligde tutmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bizim hala umutlarımız var karamsarlığa kapılmadık” ifadelerini kullandı.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam