İtfaiye ekipleri seferber oldu!

Aydın’ın merkez Efeler ilçesine bağlı Güzelhisar Mahallesinde çatı katına hava almak için çıkan 14 yaşındaki Y.D. isimli kız, havalandırma boşluğunun camının kırılmasıyla 6. kattan yere düştü. Ağır yaralanan Y.D. Aydın Devlet Hastanesine kaldırıldı.

reklam
24 Mayıs 2016 0
reklam

TERASA ÇIKAN GENÇ KIZ 6. KATTAN BOŞLUĞA DÜŞTÜ

Efeler ilçesine bağlı Güzelhisar Mahallesinde bulunan Rüya apartmanda, 2 genç kız hava almak için 6 katlı apartmanın terasına çıktı. 14 yaşında Y.D havalandırma boşluğunu kapatan camın üzerinde yürümeye başladı. Bu sırada cam kırıldı ve genç kız yaklaşık 15 metreden yere çakıldı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekipleri geldi. İtfaiye ekipleri yarım saatlik bir çalışma sonucunda havalandırma boşluğunda bulunan ağır yaralı kıza ulaşarak çıkardı ve 112 sağlık ekiplerine teslim etti.

TERASA ÇIKAN GENÇ KIZ 6. KATTAN BOŞLUĞA DÜŞTÜ

Kızın çıkarılması için yapılan çalışmada Y.D. nin babası gözyaşları içinde kaldı. Sık sık itfaiye ekiplerine kızının bir an önce çıkartılması için telkinde bulunan acılı babayı itfaiye ve sağlık ekipleri teselli etmeye çalıştı. Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan genç kızın hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam