İYİ Parti adayı Sezgin, AYSO’da

İYİ Parti Aydın 1. Sıra Milletvekili Adayı Emekli Büyükelçi Aydın Adnan Sezgin, Aydın Sanayi Odası (AYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yunus Şahin’i makamında ziyaret etti. Ziyarette, Aydın Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sinan Yılmaz’da hazır bulundu.

25 Mayıs 2018 - 17:27 0
reklam

Kudret Can/ Manşet Aydın-EFELER-  Karşılıklı gerçekleştirilen görüşme de AYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yunus Şahin, ‘’AYSO olarak 2008’den bu yana hizmet vermekteyiz. Geçen 10 yıl içinde sanayici üyelerimizle büyüdük ve 1066 üyeye ulaştık. Sanayici üyelerimize en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz’’ dedi.
Aydın Sanayisi Ege Bölgesinde 4’ncü büyük sanayi konumunda olduğunu söyleyen Şahin, “Tarıma dayalı sanayimiz olduğu için Türkiye’ye önemli katma değer sağlıyoruz. Serbest Bölge çalışmamız var ve bu çalışmamız ile 5 bin kişiye istihdam sağlamayı düşünüyoruz. İhracat hedefimizin 750 milyon dolar olmasını bekliyoruz. İnşallah yakın gelecekte Aydın sanayisine büyük ivme kazandıracağız.” şeklinde konuştu. Öte yandan Şahin, Adnan Sezgin’e Aydın ilinin sosyo-ekonomik gelişmişliği konusundaki raporu sundu.

SEZGİN PROJELERİNİ ANLATTI
İYİ Parti Aydın 1. Sıra Milletvekili Adayı Emekli Büyükelçi Aydın Adnan Sezgin ise, ‘’Yaptığınız ve yapacağınız projeler Aydın için çok önemli. Özellikle Serbest Bölge (AYSER), dış bağlantı demektir ve yeterince önemlidir. Serbest Bölgenin tasarlanması Aydın dışındaki milli yatırımları da teşvik edecektir. Çalışmalarınızdan dolayı sizi tebrik ederim’’ dedi.
Yönetim Kurulu Başkanı Şahin ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini dile getirip, seçim sürecinde başarılar diledi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort