İYİ Parti Aydın aday adaylarını tanıttı

İYİ Parti Aydın İl Başkanlığı, düzenlenen programla milletvekili aday adaylarını tanıttı.

17 Mayıs 2018 - 21:56 0
reklam
reklam

Kıymet Sarıyıldız/Manşet Aydın-Efeler Tanıtım programında diğer İYİ Parti’ye katılan yeni üyelere rozet takıldı. İl Başkanı Recep Taner, Cumhurbaşkanı adayları Meral Akşener’in 27 Mayıs’ta Aydın’a geleceğini açıkladı.

İYİ Parti Aydın İl Başkanlığı, bir restoranda düzenlenen programla 24 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri için İYİ Parti’ye başvuru yapan aday adaylarını partililere tanıttı. Tanıtım programına partililer yoğun ilgi gösterdi. Toplantıda konuşan İYİ Parti Aydın İl Başkanı Recep Taner, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in 1960 darbesinin yıl dönümü olan 27 Mayıs Pazar Günü Aydın’a 8geleceğini söyledi.
“İTTİFAKIN İÇİNDE İYİ PARTİ BİRİNCİ PARTİ OLACAK”
Güçlü irade ile Aydın’ın geleceğinin şekilleneceğini söyleyen Taner, “İYİ Parti bundan 7 ay önce kuruldu. Türkiye siyasetinde de dünya siyasetinde de bu kadar sıkışık bir dönemde kuruluşunu tamamlamış, güven kazanmış ve seçime hazır vaziyete gelmiş bir başka parti yoktur. Güçlü irade Aydın’ın geleceğini şekillendirmesinde en büyük etken olacak. Bizim inancımız Aydın’da millet ittifakı dediğimiz ittifak, ittifak olarak birinci parti, o ittifakın içinde de İYİ Parti birinci parti olacak” dedi.

“METAL YORGUNLUĞU OLAN PARÇA ARTIK KULLANILAMAZ”
Aydın’da İYİ Parti’nin varlığının her kesimde fark edildiğini savunan Taner, “Alana çıkan arkadaşlıklarımızın gördüğü ilgi bizim çok iyi yerde olduğumuzun ispatı. İYİ Parti’nin olduğu yerde diğer partilerin durumu ortada. İşte cumhur ittifakının büyük ortağı AK Parti’nin Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan kendi ağzıyla dedi ki ‘Bizde metal yorgunluğu var.’ Metal yorgunluğu olan parça artık kullanılamaz, cıvata tutmaz ve bir işe yaramaz” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından milletvekili aday adayları tek tek kürsüye davet edilerek basına tanıtıldı. 24 Haziran Milletvekilliği Genel Seçimleri için İYİ Parti’den aday adayı olan isimler şu şekilde oluştu; Ahmet Ertürk, Ali Küpelioğlu, Atilla Atlayıcı, Aydın Adnan Sezgin, Betül Akçanal, Buket Saran, Can Ataş, Emrah Kaplan, Fevzi Köşe, Gülcan Toprak, İbrahim Aktemur, Hakan Hilmi Yaman, Haldun Türkşen, Hamit Uçman, Mehmet Baldır, Mehmet Onursal, Mehmet Reşat Taşdemir, Mehmet Yavuz, Müesser Özer, Nurhayat Bilgili, Orhun Çetin, Ömer Saruhan Gedik, Pınar Öncer, Rabia Kahve, Recep Çalışkan, Semra Yücel, Süleyman Demirci, Şule Tuntaş, Volkan Güleç, Galip Keçelioğlu, Zahide İmer.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam