İYİ PARTİ ‘GÖZ’ OKUYOR

İYİ Parti Milletvekili Adayı Berna Sukas, baskı altında olduklarını ve medyada haberlerine yer verilmediği iddiasında bulundu.

07 Haziran 2018 - 16:34 0
reklam

Mustafa Çelik/Manşet Aydın-Nazilli Kendilerini ‘cesurlar’ olarak nitelendiren Sukas; vatandaşların gözlerinden ‘lütfen kurtarın bizi’ mesajı okuduklarını söyledi.

24 Haziran seçimlerine gittikçe yaklaşırken partiler çalışmalarına hız kazandırdı. AK Parti, CHP ve MHP’nin ardından İYİ Parti de Nazilli’de Seçim Koordinasyon Merkezi’nin (SKM) açılışını gerçekleştirdi.
SKM’ye dönüştürülen Belediye Meydanı’ndaki 3 katlı binada düzenlenen açılış törenine İYİ Parti Aydın 2.Sıra Milletvekili Adayı Berna Sukas, İl Başkanı Recep Taner, Nazilli İlçe Başkanı Kürşat Engin Özcan, Alevi Bektaşi Derneği Başkanı Mehmet Akyüz ve çok sayıda partili katıldı.
“KURTARIN BİZİ DİYORLAR”
Törende konuşan Milletvekili Adayı Berna Sukas, Ramazan ayı ve sıcak havaya rağmen açılışa katılan partililere teşekkür ederek, “Genel başkanımızı cumhurbaşkanı yapmak için çıktığımız bu yolda her gün farklı farklı baskılarla karşılaştık. 7 aydır siyasi parti olarak görev yaptığımız bu süreçte gerek yolumuzdan çevrilmek için basının ambargosu, gerek toplumsal baskı, gerek iktidarın baskısıyla karşılaştık. Ama biz cesurlar yılmadık vazgeçmedik. Güçlüyüz ve her geçen gün daha da güçleniyoruz. Aydın’daki seçim çalışmalarımızda sokakta, kahvede, pazarda insanlar bizlere sözleriyle ifade edemeseler de gözleriyle ‘yanınızdayız, lütfen kurtarın bizi’ mesajını veriyorlar” dedi.
ANKETLER GERÇEĞİ YANSITMIYOR
Aydın İl Başkanı Recep Taner de açılışını yaptıkları SKM binasını “iyilerin evi” diye tanımlayarak “25 Haziran’da Aydın’da ve Türkiye’de bir numara olmak için mücadele ediyoruz. İnşallah olacağız” ifadelerini kullandı.
Anketlerin gerçeği yansıtmadığına dikkat çeken Taner, “Biz yıllardır siyaset sahnesinde varız ve vatandaşın nabzını alıyoruz. 24 Haziran’da o anketlerin söylediği mi yoksa sandıktan çıkan mı gerçeği yansıtacak göreceğiz. Tarihte bunları yaşadık. Olamaz yapamaz denilenler bir çok kez kazandı. Ne kadar bizi yok saysalar da biz buradayız” diye konuştu.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort